Kursy językowe dla dzieci 9-12 lat

Kursy językowe dla dzieci w szkole BELT w Szczecinie są częścią wieloletniego programu nauczania, którego celem jest doprowadzenie dziecka do zaawansowanego stopnia znajomości języka. Dzięki temu, zapisując dziecko na naukę języka w szkole BELT, rodzic może mieć pewność, że jego syn lub córka będą naprawdę dobrze i swobodnie władali obcym językiem. Rezultaty takiego podejścia nie są widoczne od razu, ale systematyczne uczęszczanie na zajęcia gwarantuje skuteczność. Zarówno jeśli chodzi o swobodę językową jak i dobre stopnie w szkole.

Nauka przez zabawę

Brak stresu

Pozytywne nastawienie

Skuteczność nauki

Na kursach w naszych szkołach dzieci chętnie się uczą, dobrze bawią i miło spędzają czas w gronie kolegów i koleżanek. Dzięki takiej formule nauki, wraz z osiągnięciem wieku gimnazjum, dziecko może kontynuować naukę języka na poziomie egzaminacyjnym. Konkretny poziom zależy od jego punktu startu w nauce, zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i posiadaną znajomość języka.

W przypadku nauki języka angielskiego rozpoczęcie nauki we wczesnych latach szkoły podstawowej daje rodzicom rzetelną gwarancję, że dziecko będzie mogło z powodzeniem przystąpić do egzaminu FCE (FIRST) w 8 klasie, a następnie – już w liceum – do egzaminu CAE (ADVANCED) a nawet Proficiency. Tym samym jeszcze przed maturą dziecko może osiągnąć naprawdę dobrą znajomość angielskiego, co później ułatwi mu zdanie egzaminu maturalnego.

W przypadku języka niemieckiego, w ostatnich klasach szkoły podstawowej, dziecko może kontynuować naukę już na poziomie egzaminów TELC lub Goethe Institut (konkretny poziom zależy od jego punktu startu w nauce, zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i posiadaną znajomość języka).

Rozpoczęcie nauki we wczesnych latach szkoły podstawowej daje rodzicom rzetelną gwarancję, że dziecko będzie mogło z powodzeniem przystąpić do egzaminu ZD w siódmej lub ósmej klasie szkoły podstawowej, a następnie – już w liceum – do egzaminu Zertifikat C1 lub wyższych. Tym samym jeszcze przed maturą dziecko może osiągnąć naprawdę dobrą znajomość niemieckiego, co później ułatwi mu zdanie egzaminu maturalnego.

Na kurs w naszej szkole możesz zapisać się w każdej chwili!

Nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę i jeszcze dziś zapisz się na kurs językowy w szkole BELT!

Kursy językowe dla dzieci 9-12 lat

Rozwijanie słownictwa i gramatyki, przygotowanie do pierwszych egzaminów.

Kursy w szkole Twojego dziecka

Kurs językowy w szkole dziecka, po lekcjach i bez tracenia czasu na dojazd.

Korepetycje dla uczniów

Indywidualne zajęcia z uczniem, które nadrobią braki w znajomości języka.

Kursy dla dzieci 9-12 lat

Rozwój dziecka w wieku 9-12 lat cechuje przyśpieszenie w przyswajaniu języka obcego. Dlatego program nauczania języka angielskiego dla tej grupy wiekowej obejmuje rozwijanie słownictwa i poznawanie bardziej złożonych struktur gramatycznych. Dla języka angielskiego jest on powiązany z przygotowaniem do egzaminów Cambridge YLE na trzech poziomach: Starters, Movers i Flyers.

Format zajęć

 • 60 zajęć po 60 minut każde
 • 2 razy w tygodniu w okresie roku szkolnego wrzesień-czerwiec
 • Maksymalna wielkość grupy – 10 uczniów

Poziomy dzieci 9-12 lat

Język angielski

 • Junior 1: Cambridge YLE Starters
 • Junior 2: Cambridge YLE Movers
 • Junior 3: Cambridge YLE Movers
 • Junior 4: Cambridge YLE Flyers
 • Junior 5: Cambridge YLE Flyers/KET

Język niemiecki

 • Junge Anfänger
 • Junge Leicht Fortgeschrittene
 • Junge Gut Fortgeschrittene

 

Egzaminy Cambridge English dla dzieci

Kursy angielskiego dla dzieci w wieku 9-12 uwzględniają przygotowanie do egzaminów YLE (Cambridge Young Learners English Tests), które są doskonałym wprowadzeniem do egzaminów dla dorosłych, a jednocześnie w łagodny sposób przyzwyczają uczniów do systematycznego sprawdzanie umiejętności językowych. Ich celem jest także rozwinięcie u dzieci pozytywnego nastawienia do uczenia się języka obcego. Świadectwo YLE nagradza wysiłek, jaki młodzi uczniowie wkładają w naukę języka angielskiego.

Zapoznaj się tu z szerszym opisem egzaminu YLE

Cambridge Young Learners English Tests zostały staranie opracowane, aby ich zdawanie było przyjemne i mało stresujące. Zadania testowe są oparte na znanych dzieciom zagadnieniach i służą ocenie zaawansowania językowego na trzech poziomach Starters (A1), Movers (A1+) i Flyers (A2).

Wszystkie dzieci przystępujące do YLE otrzymują oficjalne certyfikaty wystawione przez Cambridge Assessment. Na certyfikacie znajdują się oceny każdej z trzech części testu przedstawione w postaci tarcz – symbolu Uniwersytetu Cambridge. Skala ocen jest pięciostopniowa. Certyfikaty przedstawiają poziom umiejętności językowych dzieci ujawniając ich mocne strony i obszary wymagające dalszej pracy.

Badania wykazują, że otrzymanie świadectwa YLE motywuje uczniów do dalszej pracy. Nagradzanie dobrych wyników na wczesnych etapach uczenia się języka angielskiego rozwija u dziecka pozytywny stosunek do nauki języków obcych w przyszłości.

Kursy językowe w szkole

Kursy w szkole Twojego dziecka (szkoła podstawowa)

Logistyka dowozu dzieci do szkoły językowej w centrum miasta jest przedsięwzięciem czasochłonnym i niekiedy karkołomnym. Dlatego w tym roku szkolnym oferujemy kurs językowy w Państwa dziecka w domu w formie zajęć zdalnych, bez tracenia czasu i energii na dojazd.

Co oferujemy w cenie kursu?

 • 60 godzin w roku szkolnym, 2 zajęcia tyg.
 • zajęcia w okresie wrzesień-czerwiec prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli
 • zajęcia w starannie dobranych pod kątem wieku i znajomości języka grupach (8-10 uczniów)
 • czas zajęć dopasowany do planu lekcji dzieci
 • podręcznik i zeszyt ćwiczeń
 • próbne testy dla sześciolatków
 • projekty językowo-teatralne
 • opiekę metodyczną i hospitacje zajęć
 • dostęp do dzienników online
 • semestralny raport i świadectwo końcowe
 • zebrania dla Rodziców

Korepetycje językowe dla uczniów

Jeśli uczeń ma zaległości w szkole, potrzebuje usystematyzowania i powtórzenia materiału przed ważnym testem czy egzaminem końcowym, organizujemy dla niego indywidualne korepetycje, które skutecznie uzupełnią braki w jego wiedzy i umiejętnościach językowych. Lekcje mogą odbywać się zarówno w tradycyjny bezpośredni sposób, jak również online z nauczycielem.

Zajęcia korepetycyjne można wykupić w pakietach miesięcznych, semestralnych lub rocznych. Częstotliwość i harmonogram zajęć ustalane są indywidualnie (maks. wielkość grupy: zajęcia stacjonarne – 10, zajęcia online – 8 osób).

korepetycje językowe dla dzieci

Masz pytania, szukasz informacji lub kontaktu - napisz do nas!

Share This