UWAGA! 
Kolejna edycja kursów IELTS, FCE, CAE, PTE

W związku z dużym zainteresowaniem kursami egzaminacyjnymi, zapraszamy na przygotowania do międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz Pearson.

Każdy z kursów obejmuje 60 godzin lekcyjnych (2 x 90 min. tygodniowo). Zajęcia będą oparte na specjalnym programie egzaminacyjnym. Zajęcia te będą prowadzone przez doświadczonych lektorów i egzaminatorów (w tym natives speakers).

  Zapraszamy osoby, które pragną:

  • zapoznać się z treścią i strukturą testu IELTS, FCE, CAE, PTE,
  • pogłębić swoją wiedzę oraz rozwinąć umiejętności językowe sprawdzane na egzaminie,
  • ćwiczyć pisanie i mówienie oraz nauczyć się kluczowego słownictwa i gramatyki,
  • uzyskać pozytywny wynik na egzaminie.

  Kursy przygotowawcze do egzaminów językowych

  Szkoła BELT w Szczecinie prowadzi kursy przygotowujące do popularnych egzaminów językowych z języka angielskiego i niemieckiego. Uczestnicząc w kursie egzaminacyjnym słuchacze naszej szkoły mogą mieć pewność, że w połączeniu z własnym wysiłkiem ich szansa na egzaminacyjny sukces jest bardzo duża: regularnie, od wielu lat, ponad 90% naszych słuchaczy zdaje te egzaminy z wynikiem pozytywnym.

  Egzaminy Cambridge

  W naszej szkole możesz przygotować się do zdania popularnych egzaminów językowych Uniwersytetu Cambridge – FCE, CAE, Proficiency.

  Kursy IELTS

  IELTS to egzamin, który testuje znajomość angielskiego dla studiów w krajach anglojęzycznych (m.in. USA, UK, Australia).

  Kursy TELC i Goethe

  Szkoła BELT prowadzi kursy egzaminacyjne, które pozwolą z sukcesem zdać egzaminy z języka niemieckiego TELC i Goethe Institut.

  Na kurs w naszej szkole możesz zapisać się w każdej chwili!

  Nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę i jeszcze dziś zapisz się na kurs językowy w szkole BELT!

  Masz pytania, szukasz informacji lub kontaktu - napisz do nas!

  Share This