Kursy indywidualne – wyjątkowa skuteczność nauki

Jeśli jesteś słuchaczem, któremu zależy na absolutnej skuteczności nauki, wybierz zajęcia indywidualne. Program szkoleń indywidualnych przeznaczony jest dla osób z jasno określonymi celami nauki i często ze sprecyzowanym okresie, w którym powinny one być osiągnięte. Szkolenia skrojone na miarę to wyjątkowa, elitarna forma nauki języka. Zapewnia całkowitą elastyczność, swobodę i w 100% indywidualny program nauczania: TY wybierasz czas oraz ilość zajęć i decydujesz o tempie nauki.

Zajęcia indywidualne realizowane są w formie 1-1 i 1-2 (jeden nauczyciel uczy jednego lub dwóch słuchaczy). Taka forma nauki stanowi najbardziej zindywidualizowaną i elastyczną formę uczenia się języka obcego.

Jest ona szczególnie polecana tym osobom, których rozkład zajęć nie pozwala na uczestnictwo w zajęciach grupowych i wymaga elastycznego i w pełni zindywidualizowanego ustalenia treści programowych, częstotliwości i godzin zajęć.

Bardzo często korzystają z niej osoby aktywne zawodowo, menedżerzy, osoby dużo podróżujące, prowadzące działalność gospodarczą. Dzięki elastyczności programowej, sami słuchacze określają dni i godziny zajęć, jak również określają tematykę zajęć i zakres materiału.

Oferujemy elastyczne pakiety od 10 godzin dydaktycznych, które realizowane są według indywidualnie uzgadnianego harmonogramu, co oznacza, że szkolenie może rozpocząć się w każdej chwili i o jego długości i intensywności decyduje słuchacz.

 

W ramach kursów indywidualnych w szkole BELT w Szczecinie możesz wybrać następujące rodzaje kursów:

  • szkolenia podnoszące ogólną kompetencję językową
  • szkolenia biznesowe i branżowe (język medyczny, prawniczy, techniczny, finansowy)
  • szkolenia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów
  • duży wybór języków: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, hiszpański, francuski, polski.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat możliwości i warunków uczestnictwa w kursie indywidualnym

Roczne kursy indywidualne

Zakres tematyczny rocznych kursów indywidualnych

  • angielski ogólny
  • przygotowanie do międzynarodowych egzaminów, m.in: Cambridge English, PEARSON TESTS OF ENGLISH , Business English Certificates
  • angielski biznesowy
  • angielski prawniczy
  • angielski finansowy
  • kursy specjalistyczne, np. angielski w IT czy angielski w turystyce.

Szkoła BELT zaprasza na roczne kursy indywidualne języka angielskiego. Poprowadzą je wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele( również native speakers). Kursy te są odpowiedzią na Twoje językowe potrzeby i pomogą Ci osiągnąć sukces w nauce języka.

Przed rozpoczęciem każdego kursu wspólnie stworzymy założenia kursu, wybierzemy metodologię i przygotujemy materiały, z których będziemy korzystać podczas zajęć.

Kursy indywidualne mogą się odbywać się w siedzibie szkoły lub w Twoim miejscu pracy i dają możliwość elastycznego dostosowania terminów, intensywności zajęć oraz ich treści do Twoich wymagań.

Cena kursu indywidualnego JUŻ OD 449 zł za miesiąc.

Informacje i zapisy w szkole BELT.

Masz pytania, szukasz informacji lub kontaktu - napisz do nas!

Share This