Najwyższa jakość nauki za dobrą cenę

W szkole BELT w Szczecinie możesz zawsze liczyć na to, że zapisując się na kurs językowy otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości nauczania za dobrą cenę.

Elastyczne opłaty

Elastyczny system opłat za kursy uwzględnia różne potrzeby i możliwości słuchaczy. Można płacić za semestr, za rok z góry lub w ratach.

Kontynuacja nauki

Dodatkowo, w szkole BELT opłaca się kontynuować naukę, gdyż im dłużej uczysz się w naszej szkole, tym bardziej maleją opłaty za naukę.

Formy płatności

Za kurs można płacić gotówką w rejestracji szkoły BELT, przelewem na konto bankowe lub kartą debetową lub kredytową VISA lub MasterCard.

Rabat na drugi język

%

Jeśli zapiszesz się na kurs języka angielskiego, możesz jednocześnie chodzić na zajęcia z  niemieckiego płacąc jedynie 70% normalnej ceny kursu. To aż 30% rabatu!

Sprawdź, z jakich zniżek możesz skorzystać

A

Zniżka za kontynuację

Pierwsza zniżka jest po 120 godzinach (rok nauki), druga po 2 latach (240 godzin), trzecia po 3 latach (360 godzin) ciągłej nauki w szkole BELT, w wypadku kursów dla dzieci 4-12 lat odpowiednio po 60, 120 i 180 godz. zegarowych.

Zniżka rodzinna

Otrzymasz 100 zł zniżki, jeśli w szkole BELT uczy się co najmniej 2 członków Twojej rodziny (po 100 zł na osobę), jednorazowo od opłaty rocznej, po 50 zł od opłat semestralnych lub jednorazowo od ostatniej opłaty ratalnej.

Rabat dla studentów

Studentom wyższych uczelni oferujemy rabat w wysokości 100 zł, odliczany bądź jednorazowo od opłaty rocznej, bądź po 50 zł od opłat semestralnych bądź jednorazowo od ostatniej opłaty ratalnej.

Zniżka dla ambasadorów

Przyprowadź nowego słuchacza, który nigdy się u nas nie uczył, a otrzymasz 100 zł rabatu, jednorazowo od opłaty rocznej, po 50 zł od opłat semestralnych lub jednorazowo od ostatniej opłaty ratalnej.

Cennik kursów w szkole BELT w Szczecinie (plik pdf)

Numer konta bankowego szkoły BELT w Szczecinie

UWAGA – Przed wykonaniem przelewu, bardzo prosimy o zweryfikowanie posiadanego numeru konta!

Szkoła BELT Szczecin

numer konta:
34 1140 2004 0000 3102 7519 3164
mBank

Napisz do nas!

Share This